Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
35085

Не можна закривати очі на те, що член РБ ООН змушує замовкнути журналістів в окупованому Криму - Кулеба

Не можна закривати очі на те, що член РБ ООН змушує замовкнути журналістів в окупованому Криму - Кулеба

Дмитро Кулеба

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Ми не повинні закривати очі на те, що член Ради безпеки ООН змушує замовкнути правозахисників, громадських активістів і журналістів в окупованому Криму. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час виступу на II Міністерській зустрічі Групи друзів жертв тероризму, повідомляє УНН з посиланням на Міністерство закордонних справ.

Сьогодні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступив на II Міністерськsq зустрічі Групи друзів жертв тероризму, відзначили в МЗС.

За його словами, Україна підтримує всіх і кожнe людини, яка постраждала від терористичних атак.

"Українці дуже добре знають, наскільки злим може бути тероризм. Збройна агресія Росії проти України на Донбасі і в Криму за шість років привела до численних терористичних актів. Ми не повинні закривати очі на те, що член Ради безпеки ООН змушує замовкнути правозахисників, громадських активістів і журналістів в окупованому Криму під прикриттям контртерористичних заходів або тероризує цивільне населення Донбасу. Наше завдання - забезпечити, щоб всі виконавці, організатори, наставники і спонсори терористичної діяльності були притягнуті до відповідальності. Це також наша спільна відповідальність перед жертвами тероризму", - зазначив Кулеба.

Нагадаємо, Україна протестує проти порушення прав людини і переслідування своїх громадян, які проживають у тимчасово окупованому Криму.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram