Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
30900

Бюджетний комітет підтримав перерозподіл коштів МОЗ

Бюджетний комітет підтримав перерозподіл коштів МОЗ

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Бюджетний комітет підтримав на своєму засіданні перерозподіл коштів МОЗ, аби вони ефективніше витрачалися в системі охорони здоров’я. Зокрема, 13 мільйонів гривень підуть Держлікслужбі – на виплату зарплат та інші нагальні потреби. Про це УНН повідомляє з посиланням на сторінку політичної партії "Слуга Народу" у Facebook.

"Збільшити обсяг ПЛР-тестувань, придбати нове обладнання для лікарень та виділити гроші на зарплати лікарям. Бюджетний комітет підтримав на своєму засіданні перерозподіл коштів МОЗ, аби вони ефективніше витрачалися в системі охорони здоров’я", - йдеться в повідомленні.

Так, 13 мільйонів гривень підуть Держлікслужбі – на виплату зарплат та інші нагальні потреби.

Також 325,7 мільйона гривень – на придбання інсуліну та препаратів для лікування нецукрового діабету (гроші підуть через субвенції місцевим бюджетам), 14,6 мільйона гривень – на придбання обладнання та витратні матеріали для 12 обласних лабораторних центрів МОЗ, що дозволить збільшити обсяг ПЛР-тестувань на COVID-19 та 13,3 мільйона гривень – для забезпечення роботи Електронної системи охорони здоров’я.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я подало запит на 296 млрд грн на фінансування охорони здоров’я у 2021 році та 225 млрд грн на програму медгарантій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram