Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 26 травня 2022 14:46
Новини: Політика
54180

Кабмін схвалив конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба: обіцяє чималі премії

Кабмін схвалив конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба: обіцяє чималі премії

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні схвалив проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України, який має тривати місяць - з 1 жовтня до 1 листопада. Про це УНН повідомляє з посиланням на повідомлення у Facebook представника уряду у парламенті, народного депутата Василя Мокана.

"Кабмін ухвалив проект постанови про проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України", - повідомив Мокан.

З його слів, документом також передбачено:

  • затвердити Положення про конкурс,
  • утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення конкурсу, затвердити Положення про нього та його персональний склад,
  • доручити Мінкультури та інформаційної політики забезпечити здійснення витрат на проведення конкурсу в межах бюджетних асигнувань, передбачених МКІП у держбюджеті на 2020-й рік.

"Конкурс триватиме з 1 жовтня до 1 листопада 2020-го року. Підбиття підсумків здійснюється Оргкомітетом конкурсу до 1 грудня 2020-го року", - вказав він.

Для відзначення кращих проєктів ескізів встановлюються такі премії:

  • перша премія - 100 тисяч гривень,
  • друга премія - 50 тисяч гривень,
  • третя премія - 30 тисяч гривень.

"У разі, коли за результатами конкурсу перша премія не присуджуєтся, Оргкомітет інформує Кабмін про результати конкурсу та порушує питання щодо продовження строку конкурсу", - зазначив Мокан.

Нагадаємо, Верховна Рада зобов’язала уряд до 1 грудня обрати ескіз великого Державного Герба.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram