Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
32775

Низка ЗМІ поширила фейк про підняття тарифів на електроенергію та воду

Низка ЗМІ поширила фейк про підняття тарифів на електроенергію та воду

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Відразу кілька ЗМІ України розповсюдили фейк про те, що з 1 жовтня у країні підвищаться тарифи для населення на електроенергію і водопостачання. Про це повідомили на сайті Stop Fake, а у Міненерго таку інформацію спростували, передає УНН.

"У засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація про підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 жовтня поточного року. Міненерго і уряд неодноразово підкреслювали, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електроенергії для населення до кінця поточного року буде залишатися незмінною", - сказано у повідомленні від Міненерго.

Так, у повідомленні вказується, що діючі тарифи на електроенергію, встановлені НКРЕКП, такі:

▪️ до 100 кВт/год - 90 коп. за кВт/год,

▪️ понад 100 кВт / год - 168 коп. за кВт/год.

"Ту ж інформацію можна побачити і на сайті державного регулятора тарифів НКРЕКП, де тариф на електроенергію для населення не переглядався з 1 березня 2017 року. Інформацію про тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення станом на 24 вересня можна побачити у документі, на сайті НКРЕКП. Там же розміщена і динаміка зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення", - вказує Stop Fake.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram