Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
38415

Нардеп розповів, як не дати "розпиляти" міський бюджет

Нардеп розповів, як не дати "розпиляти" міський бюджет

Антон Поляков

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Процеси освоєння міського бюджету повинні бути повністю прозорими і до них потрібно допустити всіх представників громадськості, активістів та ініціативні групи, що дозволить уникнути корупції та "розпилювання". Таку думку висловив у своєму інтерв’ю УНН народний депутат і кандидат на посаду міського голови Чернігова Антон Поляков.

"Процеси освоєння бюджету повинні бути повністю прозорими. До цих процесів повинні бути допущені усі представники громадськості, всі активісти, всі громадські організації, всі бажаючі взяти участь у цьому процесі ініціативні групи. Повинні бути по кожному серйозному проекту слухання, повинні бути різні ідеї, і люди повинні бути почутими", - зазначив Поляков.

Також він вважає, що міська влада повинна будь-які ключові питання міста вирішувати публічно - шляхом широкого оповіщення всіх зацікавлених груп містян.

"Повинна бути прозора побудова процесів у самій міськраді і процедура цих процесів. На сайті має бути чітко завжди оголошено, які тендери, на які процедури, які, наприклад, меблі, за якою ціною, у кого купуємо, якщо допорогова ціна. Якщо це порогова, то повинен бути заздалегідь сповіщений весь бізнес Чернігова знову ж таки - через сайт, через всі інші служби, донесення інформації пресцентром, публікація планів видатків бюджету про те, що буде освоюватися бюджет на такі ось процедури", - наголошує нардеп.

За словами Полякова, такі прозорі демократичні процеси з використання бюджетних коштів місцевою владою надають можливість громадськості контролювати розподіл фінансів, а самій владі швидко підлаштовуватись під нагальні проблеми містян.

"По-перше, вже тоді виникне багато питань у громадськості з приводу того, куди гроші спрямовуються і це вже можна буде у процесі коригувати, виходячи з вимог наших громадян. І по-друге, це допоможе підняти якість цих послуг та закупівлі товарів і допоможе отримати конкурентну ціну, тому що процеси освоєння будуть прозорими. Це найголовніше, що дозволить уникнути корупції та розпилювання нашого бюджету", - наголосив Антон Поляков.

Нагадаємо, раніше нардеп Антон Поляков повідомив, що депутати-мажоритарники масово повідомляють про продаж округів "слугами народу".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram