Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
47625

Кравчук засудив заяви Фокіна щодо недоказовості російської агресії проти України

Кравчук засудив заяви Фокіна щодо недоказовості російської агресії проти України

Леонід Кравчук

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Заява Вітольда Фокіна в комітеті Ради про те, що він не бачить війни між Росією і Україною, суперечить державній політиці держави. Про це в ефірі "Україна 24" заявив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, передає УНН.

"Його (Вітольда Фокіна – ред.) заява в комітеті про те, що він не бачить війни між Росією і Україною, я засуджую як неправильну, яка суперечить державній політиці України, і не тільки України. Таку позицію про війну Росії проти України дотримуються у міжнародних організаціях. Ми не можемо знехтувати такою особливою у даному випадку позицією члена делегації, які мають у будь-якій формі дотримуватись державної політики. Вільне тлумачення тут неприпустиме", - сказав Кравчук.

Він повідомив, що особисто спілкувався з Фокіним і доводив до нього свою позицію.

"Поки це не виголошувалось на засіданні державного органу, тому що засідання комітету – це частина державного органу – Верховної Ради. І коли на засіданні була зроблена така заява члена делегації в Тристоронній контактній групі, звичайно це вже набуло більш політичного, не державного характеру… Тому що Вітольд Павлович не займає посаду в державі, яка виключно впливала на ситуацію, в тому числі війни і миру на Донбасі, але не дотримання державної позиції в цих питаннях повинно було закінчитись якимись висновками", - зазначив Кравчук.

Нагадаємо, 30 вересня Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким Вітольда Фокіна увільнено від виконання обов'язків першого заступника глави делегації України в Тристоронній контактній групі, після скандальних заяв останнього.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram