Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
118620

Раді знову пропонують взятися за легалізацію “євроблях”

Раді знову пропонують взятися за легалізацію “євроблях”

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. У Верховній Раді України з’явився законопроект щодо звільнення від акцизу та ПДВ на імпорт авто, які були ввезені в Україну до 1 вересня 2020 року. Такі умови діятимуть лише для пільгової категорії громадян. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ВРУ.

Завданням законопроекту №4172 є видалення з переліку підакцизних товарів транспортних засобів та кузовів до них, як таких, що не можуть бути віднесені до акцизних товарів, згідно світової практики та діючого законодавства.

Так, законопроект передбачає звільнення від акцизу та ПДВ на імпорт автомобілів для пільгових категорій громадян і легалізацію “євроблях”, які були ввезені в Україну до 1 вересня 2020 року. До пільгових категорій відносять багатодітні сім’ї, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю.

У разі ввезення на територію України більше одного автомобіля, то звільнення від сплати податку застосовується лише до однієї одиниці техніки за вибором особи, яка ввозить такі транспортні засоби.

Окрім того, звільнення від оподаткування не застосовується у випадку:

- якщо авто вироблені до 1992 року;
- коштують понад 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2020 року;
- якщо особи вже скористалися звільненням від сплати податку на авто протягом 5 останніх років.

Нагадаємо, рік тому уряд прем’єр-міністра Олексія Гончарука відклав штрафні санкції для власників нерозмитнених автомобілів до 1 січня 2020 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram