Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
51375

Криклій заявив про ліквідацію корупційних схем з дипломами моряків

Криклій заявив про ліквідацію корупційних схем з дипломами моряків

Владислав Криклій

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. За два місяці корупційні схеми з дипломуванням моряків будуть ліквідовані. Про це
заявив міністр інфраструктури Владислав Крикрій в інтерв’ю, коментуючи відеозвернення моряків, повідомляє УНН з посиланням на сайт відомства.

Він наголосив, що Міністерство вже ліквідувало Інспекцію з питань підготовки і дипломування моряків.

"Згідно з серпневим рішенням уряду, до листопаду ці інспекції мають зникнути. Тож враження від цього відео: ті, хто працює у цих інспекціях, вирішили "надихатися" перед смертю. Там справді було дуже багато корупціогенних факторів: купа незрозумілих папірців, лабіринти бюрократії. Ми все це ліквідовуємо.

Буде два місця (надалі три), як можна буде це зробити. По-перше, через електронний кабінет моряка, але державний, бо там створили якийсь сервіс, який працює через агентів. Ми написали скарги до правоохоронців, мені сказали, що "лавочку" вже прикрили", - розповів міністр.

Функції Інспекції буде виконувати Морська адміністрація, уточнив Криклій. До центрального органу Морадміністрації моряки зможуть безкоштовно подати документи: або через ЦНАПи, або через бази МорРічСервісу (Херсон, Одеса, Маріуполь та Ізмаїл).

"Потрібно буде ще врегулювати вартість адміністративних послуг, але основна мета цього всього така: всі тести та екзамени моряки мають складати в обладнаних комп’ютерами екзаменаційних класах, а не перед комісією (бо це завжди людський фактор)", - уточнив Криклій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram