Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22350

НСЗУ виплатила медзакладам за лікування пацієнтів з CОVID-19 та підозрою понад 4,8 млрд грн

НСЗУ виплатила медзакладам за лікування пацієнтів з CОVID-19 та підозрою понад 4,8 млрд грн

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Національна служба здоров’я України виплатила медзакладам за лікування пацієнтів з CОVID-19 та з підозрою на нього понад 4,8 млрд грн. Про це УНН повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

"Станом на сьогодні НСЗУ законтрактувала для надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього 25 центрів екстреної медичної допомоги, 339 медзакладів для надання пацієнтам допомоги в стаціонарних умовах та 940 медзакладів, в яких утворено мобільні бригади, що виїжджають до людей з підозрою на COVID-19. НСЗУ виплатила 4,87 млрд грн за надання медичними закладами допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього", - йдеться в повідомленні.

Також виплати від НСЗУ отримали 152 медзаклади, які надавали стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19 у квітні, але не входили в перелік лікарень, визначених для госпіталізації.

Повідомляється, що тариф, за яким НСЗУ оплачує послуги медзакладів за надання допомоги хворим на COVID-19 чи з підозрою на нього, включає доплати медикам, які безпосередньо працюють з такими пацієнтами, у розмірі до 300% до заробітної плати.

Наголошується, що за здійснення цих доплат лікарям та медпрацівникам закладу несе відповідальність головний лікар закладу.

Нагадаємо, в українських лікарнях є понад 4 тисячі апаратів ШВЛ, з них задіяно менше 10%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram