Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27975

Побиття судді в Рівному: ВРП закликала забезпечити охорону місцевих представників Феміди

Побиття судді в Рівному: ВРП закликала забезпечити охорону місцевих представників Феміди

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Вища рада правосуддя звернулась до Служби судової охорони щодо вжиття заходів із забезпечення особистої безпеки суддів. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Вищої ради правосуддя.

"7 жовтня 2020 року до Вищої ради правосуддя звернувся голова Рівненського міського суду Рівненської області Петро Денисюк, який повідомив про напад на суддю цього суду Олександра Тимощука… ВРП ухвалила звернутися до Служби судової охорони щодо невідкладного вжиття передбачених законом заходів із забезпечення особистої безпеки суддів та охорони приміщення Рівненського міського суду Рівненської області. Також Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування вказаного злочину", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив у своєму повідомленні голова суду Петро Денисюк, попри неможливість на цей момент встановити зв’язок між протиправними діями нападників та професійною діяльністю судді щодо здійснення правосуддя він вважає, що такі дії несуть загрозу суддівській незалежності.

"Враховуючи, що безпека суддів визначена як одна з основних гарантій їхньої незалежності, та з огляду на обставини вчинення кримінального правопорушення стосовно судді Олександра Тимощука, які мають бути ретельно перевірені правоохоронними органами у порядку, встановленому Кримінальним процесуальним кодексом України, ВРП встановила наявність підстав для вжиття нею заходів, визначених статтею 73 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", - вказано у повідомленні.

Нагадаємо, у Рівному вночі 6 жовтня побили суддю.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram