Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25815

Рішення уряду: лікарні зможуть швидко здійснювати закупівлю тест-систем на антиген

Рішення уряду: лікарні зможуть швидко здійснювати закупівлю тест-систем на антиген

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Кабінет Міністрів України підтримав проект акту про внесення змін до переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, необхідних для запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалаху пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, передає кореспондент УНН.

"Проектом акту пропонується доповнити перелік товарів, робіт та послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню , локалізацію та ліквідацію спалаху пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, затверджений постановою Кабінету міністрів від 20 березня №225, новими позиціями товарів, а саме тест-системами та обладнанням для проведення лабораторної діагностики, а також послугами та роботами з поточних ремонтів, реконструкцій приміщень та споруд закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19", - зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

З його слів, зазначені зміни дозволять швидко здійснювати закупівлю тест-систем та обладнання для проведення лабораторної діагностики відповідно до сучасних світових тенденцій та національних стандартів.

"Мова йде саме про тест-системи на антиген, які тільки з’явились на ринку і потребують відповідного внесення", - додав міністр.

Як писав УНН, відповідні тест-ситеми розробила українська компанія "Діапроф-Мед".

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що нові тест-системи українського виробництва, які можуть визначати коронавірусну хворобу COVID-19 за допомогою антигену, зараз проходять сертифікацію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram