Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
29325

Жертвами сучасного рабства у світі є 29 млн дівчат та жінок - ООН

Жертвами сучасного рабства у світі є 29 млн дівчат та жінок - ООН

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. 29 млн жінок та дівчат у світі є жертвами сучасного рабства - примусової праці, шлюбів, боргової кабали та хатнього рабства. Про це йдеться у звіті ООН, передає УНН із посиланням на ABC News.

"У новому звіті ООН підрахували, що 29 мільйонів жінок і дівчат є жертвами сучасного рабства, яке експлуатується у такому вигляді, як примусова праця, примусові шлюби, боргова кабала та домашнє рабство", - повідомили у ЗМІ.

За словами співзасновниці організації боротьби з рабством Walk Free Грейс Форест, це означає, що кожна із 130 жінок і дівчат сьогодні живе у сучасному рабстві, що є більше, ніж населення Австралії.

"Реальність така, що сьогодні у рабстві живе більше людей, ніж будь-коли в історії людства", - сказала Форест.

Зазначається, що дослідження проводилось Walk Free, Міжнародною організацією з праці ООН та Міжнародною організацією з міграції ООН.

Згідно з доповіддю, жінки становлять 99% від усіх жертв примусової сексуальної експлуатації, 84% - примусових шлюбів і 58% - примусової праці.

За словами Грейс Форест, під час пандемії зросли примусові та дитячі шлюби і відбулась експлуатації умов праці у всьому світі.

"Форест заявила, що Walk Free та програма ООН "Кожна жінка, кожна дитина" розпочинають глобальну кампанію з вимогою вжити заходів для ліквідації сучасного рабства. Кампанія закликає до припинення дитячих та примусових шлюбів, які у 136 країнах досі не вважаються кримінальним злочином", - вказано у повідомленні.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині близько 200 осіб тримали у трудовому рабстві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram