Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
33030

Шкарлет запевнив, що студентів примусово не виселятимуть з гуртожитків

Шкарлет запевнив, що студентів примусово не виселятимуть з гуртожитків

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Примусово студентів з гуртожитків на час дистанційного навчання ніхто виселяти не буде. З таким запевненням звернувся до студентів т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

"Вельмишановні студенти! Запевняю, що ніхто не буде примусово виселяти вас із гуртожитків (і я обов'язково буду наголошувати щодо цієі позиції на засіданнях комісії ТЕБ та НС і Уряду). Хоча саме гуртожитки сьогодні є одним із місць потенційної небезпеки поширення коронавірусу", - почав Шкарлет.

Він виявив розуміння до того, що багато хто зі студентів вже працює "і вам важливо зберегти своє місце роботи. Є серед вас і ті, чия домівка наразі на «червоній» карантинній території, а також є соціально-незахищені категорї студентів".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відсьогодні в Україні почало діяти нове карантинне зонування: Київ - у помаранчевій

Очільник міністерства пояснив, що в офіційному документі МОН буде лише рекомендація щодо від'їзду з гуртожитків додому (окрім дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон та інших) із зобов'язанням адміністрацій ЗВО щодо збереження місця проживання студента у гуртожитку та з обов'язковим перерахунком сплачених за гуртожиток коштів (у разі виїзду з гуртожитку з 15.10.20 до 15.11.20).

"Прошу поставитися до рекомендацій не емоційно, а з урахуванням реалій сьогоднішньої небезпеки поширення пандемії. Ці заходи є виключно превентивними, для зниження ризиків захворюваності, з урахуванням того факту, що у гуртожитках фізично неможливо дотримуватися вимог дистанціювання (спільні кімнати, місця загального користування: кухні, душові кімнати тощо)", - написав міністр.

Нагадаємо, вчора результатом обговорення під час наради у Президента Володимира Зеленського, в Україні тимчасово оголосили перехід на дистанційну форму навчання у вищих навчальних закладах. Зокрема, т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет закликав місцеву владу знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для дітей у школах. Пізніше Шкарлет уточнив графік канікул для закладів середньої освіти - з 15 до 30 жовтня включно.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram