ХК “Кременчук” скоротив відставання у фінальній серії УХЛ

Київ  •  УНН

12 жовтня 2020, 22:18  •  11588 перегляди

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. У Дружківці відбувся третій матч битви за чемпіонський титул Української хокейної ліги між “Донбасом” і “Кременчук”, передає УНН з посиланням на сайт кременчужан.

Кременчужани скоротили відставання у серії до чотирьох перемог однієї з команд до 1-2. Наступна гру “містяни” зіграють знову в гостях 14 жовтня о 18:45.

Сценарій третього матчу серії істотно відрізнявся від двох попередніх в першу чергу результативністю. Якщо в матчах в Кременчуці вже в першій двадцятихвилинці команди встигали відзначитися, то зараз стартовий період залишився без закинутих шайб. Команди досить обережно провели перші 20 хвилин зустрічі, граючи до першої допущеної помилки, а ініціативою більше володіли кременчужани.

Помилку команди не допустили і в другому періоді, знову закінчивши період з нулями на табло. І хоч, що “Донбас”, що “Кременчук” мали кілька 100-відсоткових шансів відзначитися у воротах супротивника, але реалізувати ці спроби так і не вийшло.

У третій двадцятихвилинці команди вели дуже в’язку боротьбу, боючись зайвий раз помилитися. З нулями на табло клуби грали аж до 58 хвилини матчу, а потім, в меншості Всеволод Толстушко після пасу Миколи Кисельова прошив Іллю Андрюхова і закинув єдину шайбу в цьому поєдинку, яка і стала переможною для “містян” — 1:0.

Відзначимо, “Кременчук” розмочив рахунок у фінальній серії плей-оф УХЛ — 1:2.

Також додамо, наступний матч серії команди проведуть вже 14-го жовтня в Дружківці — початок матчу о 18:45.

12 жовтня 2020, 21:36  •  9132 перегляди
Третій американець став гравцем БК “Будівельник”

12 жовтня 2020, 21:17  •  16214 перегляди
МОЗ пропонуватиме запровадити більш жорсткі обмеження, але без локдауну

12 жовтня 2020, 20:49  •  14161 перегляди
Перекрити фланги: Шевченко розповів за рахунок чого збірна України зможе дати бій Іспанії

12 жовтня 2020, 20:36  •  10840 перегляди
Дві збірні залишилися непереможними в історії проведення Ліги націй

12 жовтня 2020, 20:17  •  10578 перегляди
Жителі прифронтової Авдіїївки завдяки ЗСУ торгували цигарками з "ДНР"

12 жовтня 2020, 20:01  •  16134 перегляди
Боксер Лопес назвав головний козир перед боєм з Ломаченком

12 жовтня 2020, 19:47  •  12169 перегляди

Спорт • 12 жовтня 2020, 22:18  •  11588 перегляди

За тиждень в лікарні Україну має надійти препарат “Ремдесивір” для лікування COVID19. Про це в ефірі програми “Свобода слова” заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє УНН.

Суспільство • 12 жовтня 2020, 22:00  •  11082 перегляди

Минулого тижня було зіграно матчі першого ігрового туру Суперліги Паріматч. За підсумками семи поєдинків визначено дебютну символічну збірну туру в сезоні, а також MVP ігрового тижня, передає УНН з посиланням на ФБУ.

Спорт • 12 жовтня 2020, 21:43  •  9264 перегляди

Повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди оперуповноваженому сектору кримінального розшуку одного з відділів Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за ч. 3 ст. 368 КК України. Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної прокуратури, передає УНН.

Кримінал та НП • 12 жовтня 2020, 21:36  •  9132 перегляди

Американський комбогард Гейб Дево проведе в київському БК “Будівельник” сезон 2020/21 років, передає УНН з посиланням на сторінку “Будівельника” у Facebook.

Спорт • 12 жовтня 2020, 21:17  •  16214 перегляди

Міністерство охорони здоров’я під час засідання уряду сьогодні пропонуватиме запровадити більш жорсткі обмеження, але без локдауну. Про це в ефірі програми “Свобода слова” заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє УНН.

Суспільство • 12 жовтня 2020, 20:49  •  14161 перегляди

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко повідав за рахунок чого його підопічні мають обіграти Іспанію, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 12 жовтня 2020, 20:36  •  10840 перегляди

За підсумками чергових поєдинків другого сезону Ліги націй УЄФА тільки дві збірних залишилися непереможними, передає УНН з посиланням на “Gracenote Live”.

Спорт • 12 жовтня 2020, 20:17  •  10578 перегляди

У Донецькій області викрили схему переміщення підакцизних товарів з непідконтрольної Україні території. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора України, передає УНН.

Кримінал та НП • 12 жовтня 2020, 20:01  •  16134 перегляди

Власник чемпіонського титулу IBF в легкій вазі американець Теофімо Лопес впевнений в кількох перевагах перед об’єднавчим боєм з володарем титулів WBA, WBO і WBC українцем Василем Ломаченко, повідомляє УНН з посиланням на “Fightnews”.

Спорт • 12 жовтня 2020, 19:47  •  12169 перегляди