Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
20760

Хворим на COVID-19 медикам компенсували вже 3,2 млн грн заробітку

Хворим на COVID-19 медикам компенсували вже 3,2 млн грн заробітку

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Фонд соціального страхування України направив 3,2 млн гривень на компенсації заробітку медикам, хворим на COVID-19. Виплати отримали майже 600 медиків. Про це УНН повідомили у пресслужбі ФССУ.

Так, за час лікування COVID-19 медичним та іншим працівникам, які інфікувались під час виконання посадових обов’язків, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток обсягом 100% середнього доходу незалежно від тривалості стажу.

"Станом на сьогодні з початку пандемії Фонд профінансував понад 3,2 мільйона гривень таких компенсацій, виплати отримали майже 600 лікарів, медсестер, медбратів і інших працівників, зайнятих у протидії поширенню коронавірусної хвороби", - повідомили у фонді.

Зазначається, що працівники "провели на оплачуваному за кошти Фонду лікарняному через профзахворювання на коронавірусну хворобу майже 10 000 днів".

Гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19 вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає розширений перелік страхових гарантій від ФССУ.

Нагадаємо, станом на 8 жовтня НСЗУ виплатила медзакладам за лікування пацієнтів з CОVID-19 та підозрою понад 4,8 млрд грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram