Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15780

Мінреінтеграції виділило близько 3 млн гривень на оснащення реабілітаційних центрів

Мінреінтеграції виділило близько 3 млн гривень на оснащення реабілітаційних центрів

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій виділило додаткові кошти на оснащення реабілітаційних закладів на суму близько 3 млн гривень. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства.

"Запорізька школа інтернат отримає STEAM-лабораторію, а реабілітаційні заклади Миколаєва та Бердянська - реабілітаційне та фізіотерапевтичне обладнання", - сказано у повідомленні.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні тендерного комітету щодо реалізації гранту від Світового Банку, розпорядником коштів якого є Мінреінтеграції.

Зазначається, що в рамках реалізації гранту "Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей" реалізується дев’ять проектів у громадах України. Наразі, в рамках додаткового фінансування, триває дооснащення об’єктів, які брали участь у проектах.

"Тендерний комітет розглянув цінові пропозиції учасників торгів та прийняв позитивні рішення щодо закупівлі обладнання сумарно на 2,8 мільйона гривень", - йдеться у повідомленні.

Так, в рамках додаткового фінансування кошти були виділені на навчальне, реабілітаційне та фізіотерапевтичне обладнання для наступних проектів:

- у Запоріжжі школа інтернат отримає навчальне обладнання для STEAM лабораторії на суму більше 670 тисяч гривень;

- у Миколаєві міський центр підтримки учасників АТО/ООС та ВПО отримає обладнання для реабілітації та відновлення на суму приблизно 400 тисяч гривень.

- у Бердянську реабілітаційне відділення лікарні отримає реабілітаційний комплекс для функціональної терапії на суму понад 1,7 мільйон гривень.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив проект розпорядження, яким пропонується виділити Міністерству у справах ветеранів 9,7 млн грн для надання разової грошової допомоги сім’ям учасників АТО, та особам, які отримали інвалідність під час антитерористичної операції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram