Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
27210

Український виробник курятини МХП став другим у Європі

Український виробник курятини МХП став другим у Європі

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Агроіндустріальний холдинг МХП посідає другу сходинку серед компаній-виробників курятини в Європі. Про це йдеться у рейтингу видання WattPoultry, яке досліджує світовий ринок виробництва, переробки та продажу продукції птахівництва, передає УНН із посиланням на пресслужбу компанії.

Видання проаналізувало діяльність понад 330 компаній-виробників м’яса птиці з усього світу. Відповідно до опублікованого рейтингу, український агроіндустріальний холдинг МХП визнано другим за обсягами виробником курятини в Європі. Першу сходинку посідає французька компанія LDC. З третьої по п’яту сходинки посіли виробники із Нідерландів, Італії та Німеччини.

МХП також посів 14-е місце серед провідних світових компаній-виробників курятини.

"Україна може бути і є конкурентною на світових ринках. Доведено МХП. Успішний український бізнес є успішним і у світі. Це підтверджується незалежними міжнародними виданнями, а найголовніше — довірою мільйонів споживачів нашої продукції у світі. МХП і надалі працюватиме на розвиток національної економіки та успішно представлятиме Україну на міжнародних ринках", — прокоментував дані рейтингу Юрій Косюк, засновник та голова правління МХП.

Нагадаємо, минулого року у МХП збільшили обсяги експорту курятини на 25% порівняно з 2018 роком. На сьогодні компанія експортує продукцію до більш ніж 80 країн світу.

Довідка УНН: МХП - найбільший в Україні виробник і експортер курятини. Найвідоміша торгова марка в Україні - "Наша Ряба".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram