Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
42555

Криклій заявив про розгляд декількох варіантів співпраці щодо проєкту будівництва високошвидкісних залізниць

Криклій заявив про розгляд декількох варіантів співпраці щодо проєкту будівництва високошвидкісних залізниць

Владислав Криклій

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Міністерство інфраструктури розглядає декілька варіантів співпраці з іноземними партнерами щодо проєкту будівництва високошвидкісних залізниць. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час зустрічі з директором представництва компанії Hyundai Corporation в Україні Іль Донг Чангом, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби відомства.

Криклій відзначив, що Україна зацікавлена у співпраці з компанією Hyundai Corporation. Обрання партнера для реалізації проєкту будівництва високошвидкісних залізниць здійснюватиметься на підставі аналізу запропонованих умов, які мають бути вигідними для України. Проєкт вимагає комплексного підходу, зокрема у питаннях фінансування, строків реалізації, можливості підготовки ТЕО за рахунок грантових коштів тощо, відзначили у пресслужбі.

Іль Донг Чанг зі свого боку поінформував про зацікавленість у реалізації інфраструктурних проєктів в Україні. Також під час зустрічі обговорили питання використання рухомого складу на високошвидкісних залізницях та моделі фінансування інфраструктурних проєктів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram