Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
143400

Населення України і далі скорочується: за місяць ще на майже 20 тисяч

Населення України і далі скорочується: за місяць ще на майже 20 тисяч

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. З початку року на початок вересня населення в Україні поменшало на 178,4 тисячі людей. За цей час українців померло майже вдвічі більше, аніж народилося. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Держстатистики.

"Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 вересня 2020 року становила 41 млн 724,0 тис. осіб. Упродовж січня‒серпня 2020 року чисельність населення зменшилася на 178,4 тис. осіб", - йдеться у повідомленні.

При цьому за місяць - у серпні - населення скоротилося на 19,9 тисячі.

Природне скорочення населення в Україні за вісім місяців цього року становило 185,18 тис. осіб, водночас міграційний приріст населення за цей період сягнув 6,76 тис. осіб.

У Держстаті відзначили, що "залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 51 живонароджений".

Так, кількість живонароджених у січні-серпні цього року становила 193,1 тис. осіб. Померли за цей період 378,3 тис. осіб, з них діти до року - 1 338.

Додамо, дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. Дані щодо природного та міграційного рухів населення сформовані на основі наявних адміністративних даних без урахування тимчасово окупованої території АРК, Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, в уряді обіцяли, що наприкінці наступного року буде створений єдиний реєстр народонаселення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram