Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
159000

"Наша Ряба" лишається єдиною в Україні, хто підтвердив відсутність антибіотиків в курятині - Асоціація

"Наша Ряба" лишається єдиною в Україні, хто підтвердив відсутність антибіотиків в курятині - Асоціація

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Наразі лише один виробник української курятини пройшов незалежний тест на відсутність антибіотиків. Це виробник курятини “Наша Ряба” - компанія МХП. Про це УНН розповів виконавчий директор Асоціації "Союз птахівників України" Сергій Карпенко.

“Поки що тільки МХП ”, — повідомив він.

Карпенко висловив сподівання, що до кінця року тест на відсутність антибіотиків пройдуть ще дві компанії – "Ясенсвіт" та Володимир-Волинська птахофабрика.

"Досі не пройшли через коронавірус та карантин. Не всі хочуть приймати в існуючих умовах інспекторів на своїх фабриках", - додав він.

Нагадаємо, моніторинг був початий 1 січня 2020 року за ініціативи трьох українських виробників курятини та яєць. У червні “Союз птахівників” надав МХП право наносити додаткове маркування класу “А” на свою продукцію. МХП, за результатами аудиту, виробляють курятину без антибіотиків.

Довідка УНН. МХП - найбільший виробник курятини в Україні, торгова марка - "Наша Ряба". Володимир-Волинська птахофабрика випускає продукцію під кількома ТМ, зокрема "Епікур" та "Чебатурочка". Ясенсвіт - виробник яєць.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram