Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 24 січня 2021 23:57
Новини: Політика
38145

Служимо Конституції, а не партіям: у КСУ відповіли на закиди "Слуги народу"

Служимо Конституції, а не партіям: у КСУ відповіли на закиди "Слуги народу"

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Конституційний Суд України служить виключно Конституції України, а не політичним партіям. Так у КСУ відповіли на закиди "Слуги народу" щодо порушення розгляду справи щодо “антикорупційної платформи”, передає УНН

"Конституційний Суд України стоїть на захисті прав людини і громадянина та знаходиться поза політикою. Конституційних Суд України діє виключно в інтересах Українського народу. Конституційний Суд України служить виключно Конституції України, а не політичним партіям", - йдеться у заяві.

У суді зазначили, що ухвалами від 19 жовтня Конституційний Суд України змінив форму розгляду низки справ з усної на письмову у зв’язку з карантинними обмеженнями, пов’язаними з погіршенням епідемічної ситуації в країні.

"Водночас розгляд цих справ відбудеться відкрито, що не призводить до порушення прав учасників конституційного провадження.

Заяви та висловлювання окремих політиків та державних службовців у засобах масової інформації та соціальних мережах на адресу Конституційного Суду України, які зводяться до звинувачень у „грубому порушенні“ Судом прав Президента України та Верховної Ради України є спробою підриву авторитету Конституційного Суду України", - йдеться у заяві.

Конституційний Суд України сподівається, що публікація, розміщена на офіційних сторінках політичної партії „Слуга народу“ в соціальних мережах, відображає позицію окремих політиків, а не Президента України та Верховної Ради України, відзначили у пресслужбі.

Раніше “Слуги народу” заявили про порушення КСУ розгляду справи щодо “антикорупційної платформи”.

Конституційний Суд грубо порушує право Президента України та Верховної Ради брати участь у конституційних провадженнях, змінивши форму провадження з усної на письмову у справі про конституційність антикорупційної платформи, зазначили у політичній силі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram