Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
32865

Уруський сподівається на швидку передачу Фонду держмайна низки підприємств "Укроборонпрому"

Уруський сподівається на швидку передачу Фонду держмайна низки підприємств "Укроборонпрому"

Олег Уруський

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Значна частина українських підприємств, які втратили будь-який звязок з оборонною промисловістю, будуть передані до Фонду державного майна на подальшу приватизацію. Кілька таких підприємств може бути передано вже найближчим часом. Про це на пресконференції у п’ятницю сказав віце-прем’єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, повідомляє кореспондент УНН.

"Протягом останніх двох-трьох місяців ми провели цілу низку нарад, у тому числі за участі концерну "Укроборонпром", де ми знайшли спільні знаменники, міністерство висловило своє бачення реформи оборонної промисловості, подивилось на напрацювання, які були здійснені Укроборонпромом, і нас сьогодні ми дійшли спільного бачення щодо формування і майбутніх обрисів оборонної промисловості України", - сказав Уруський.

Зокрема, він нагадав, що на сьогодні до концерну "Укроборонпром" входить 137 підприємств, з яких 21 знаходиться на тимчасово окупованих територіях. Їх поки розглядати не можливо, але вони знаходяться у полі уваги, підкреслив віце-прем’єр-міністр.

"Значна частина підприємств, які втратили будь-який звязок із оборонною промисловістю, будуть передані до Фонду державного майна на подальшу приватизацію. Ми підприємства ділимо на дві групи. Це перша хвиля: ті, які не мають вже ні серйозних активів, ні завантаженості, ні замовлень. Це 19 підприємств на сьогодні. Міністерство вже погодило цей варіант, і на найближчих засіданнях перша частина 19 підприємств буде передана від "Укроборонпрому" до ФДМ", - сказав він.

Уруський також повідомив, що у другій хвилі є у тому числі "нормально функціонуючі", але які не працюють у тематиці оборонної промисловості.

"Ми плануємо розглянути можливість створення державного фонду оборонної промисловості, куди б від продажу цих активів ми могли залучати кошти", - додав він.

Нагадаємо, минулого тижня Уруський представив команді Державного концерну “Укроборонпром” в.о. гендиректора Ігоря Фоменка.

Як повідомлялося раніше в УНН, за словами Уруського, реформа оборонної галузі передбачатиме на 100% корпоратизацію підприємств зі сфери оборонної промисловості.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram