Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 17 січня 2021 09:05
Новини: Політика
28350

У Запоріжжі ТВК прийняла незапакований пакет документацій від дільниці

У Запоріжжі ТВК прийняла незапакований пакет документацій від дільниці

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Заводська територіальна виборча комісія Запоріжжя прийняла від ДВК незапакований пакет із виборчою документацією. Про це повідомила громадянська мережа ОПОРА, передає УНН.

“Одна з дільничних виборчих комісій провезла до Заводської районної ТВК протоколи засідання, які зберігалися у незапечатаному спецпакеті. Попри те, що такі дії суперечать вимогах виборчого законодавства, районна ТВК проголосувала більшістю голосів прийняти у членів дільничної виборчої комісії ці документи”, - повідомили в ОПОРІ.

Зазначається, що під час засідання 26 жовтня Заводська районна у місті Запоріжжі територіальна виборча комісія прийняла у комісії, яка закріплена за дільницею № 230861 виборчу документацію. Серед іншого це протоколи засідання, що знаходилися у незапечатаному спецпакеті. За таке рішення члени ТВК проголосували більшістю голосів.

Голова ТВК Олег Антипенко зазначив, що як пояснили голова ДВК і його слова підтвердили інші члени комісії – сейф-пакет не запакували з технічних причин. Транспортування документації відбувалося у супроводі поліції, скарг на цей процес не надходило.

Також голова комісії зазначив, що неналежне оформлення пакету для зберігання виборчої документації має ознаки порушення і про це ТВК зазначить у своєму протоколі.

Додамо, що в Броварах виборчі бюлетені привезли до ТВК у мішку та згорнутими "у трубочку".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram