Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
64455

Кулеба про резонансне рішення КСУ: незабаром будуть вжиті конкретні кроки

Кулеба про резонансне рішення КСУ: незабаром будуть вжиті конкретні кроки

Дмитро Кулеба

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Рішення Конституційного суду України створює серйозну проблему не лише для внутрішнього розвитку України, але і для наших відносин з партнерами. Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає кореспондент УНН.

"З одного боку у державі, яка сповідує верховенство права, а саме такою є Україна, потрібно поважати рішення судів, будь-якого суду. Але не можна при цьому не констатувати, що вчорашнє рішення КСУ створює серйозну проблему, не лише для внутрішнього розвитку України, але і для наших відносин з партнерами, які сприяли створенню антикорупційної інфраструктури в Україні", - сказав міністр.

Він запевнив, що і Президент України, і уряд, у тому числі Міністерство закордонних справ, рішуче і принципово налаштовані на подолання наслідків проблеми, створеної рішенням КСУ.

"І вже незабаром ви побачите конкретні кроки у цьому напрямку. Задача МЗС у цій ситуації – це спільно з нашими партнерами знайти оптимальні шляхи вирішення створеної проблеми, і забезпечити, щоб антикорупційна інфраструктура в Україні діяла належним чином", - наголосив Кулеба.

Він зауважив, що МЗС буде робити це не тому, що хтось просить ззовні, а тому, що це відповідає інтересам українського народу.

"Вчора був день, присвячений аналізу змісту рішення і пошуку шляхів вирішення цієї проблеми. Сьогодні з самого ранку ці консультації продовжились, незабаром ви побачите, які конкретні кроки будуть вжиті", - додав глава МЗС.

Нагадаємо, Конституційний суд України визнав такою, що не відповідає Конституції України статтю 366-1 ККУ, яка передбачала відповідальність за брехню у декларації.

Як повідомлялося, Конституційний суд України 5 червня 2019 року ухвалив рішення, яке позбавляє Національне антикорупційне бюро України права через суд визнавати недійсними угоди за корупційними провадженнями.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram