Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19575

Ткаченко анонсував конкурс на проекти патріотичного спрямування

Ткаченко анонсував конкурс на проекти патріотичного спрямування

Олександр Ткаченко

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Міністерство культури та інформаційної політики України невдовзі зможе розпочати конкурсний відбір з пошуку проектів патріотичного спрямування. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

"Учора Кабінет міністрів підтримав ініційовану МКІП постанову, яка погоджує порядок і дозволяє оголосити пітчинг патріотичних серіалів... Незабаром Міністерство культури та інформаційної політики України нарешті зможе розпочати конкурсний відбір з пошуку проектів патріотичного спрямування", - повідомив він.

Щодо вчорашнього рішення Кабміну про патріотичні серіали Ткаченко зазначив, що 100 млн грн на проведення конкурсу заплановано ще з літа в межах 1 млрд грн інституційної підтримки сфери культури.

"Потрібно продовжувати розвивати український телевізійний продукт, залучаючи до цього талановитих митців. З українськими акторами та про українські наративи. Тримаємо це у фокусі, бо популяризація ринку вітчизняного контенту особливо важлива для безпеки в інформаційному просторі", - додав міністр.

Раніше Ткаченко заявляв, що в планах Міністерства культури запустити проект "Велика реставрація", пілотні Центри культурних послуг та виробництво серіалів українською мовою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram