Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
49635

Віктор Березенко: Державні комунікації працюють за принципом радянської пропаганди - однобічно

Віктор Березенко: Державні комунікації працюють за принципом радянської пропаганди - однобічно

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Головна проблема державних комунікації в нашій країні в тому, що вони будуються за старими принципами - однобічно, як у часи радянської пропаганди, тому й не вдається налагодити діалог із суспільством. Для вирішення необхідно залучати державно - приватне партнерство. Таку думку в інтерв’ю "Громадському" висловив засновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко, повідомляє УНН

"Зі своєю аудиторією важливо будувати зворотний зв'язок, адже комунікація - двосторонній процес. Проблема державних органів у тому, що вони ведуть комунікацію однобічно, вони звикли працювати за принципом радянської пропаганди. Діалог підвищує рівень довіри між соціальними інститутами", - наголосив Віктор Березенко.

За його словами, у державному апараті існує певна інертність та нерозуміння принципів сучасної комунікації, які заважають українським посадовцям успішно доносити до суспільства стратегію та результати роботи міністерств і відомств.

"Потрібно привнести туди державно-приватне партнерство. Можна зайти в міністерство, але дуже складно змінювати у ньому структуру, звільняти та набирати людей, пережити бюрократичні процеси. Думаю, що поки державні органи інертно перебудовуються, потрібно розвивати партнерство з приватними структурами, суспільними інститутами та міжнародними організаціями", - вважає Березенко.

Крім цього, він також зазначив, що однією з глобальних тенденцій зараз є перехід в онлайн-сферу, яка торкається, зокрема, й галузі державних комунікацій.

“Політичні комунікації перейдуть в онлайн. Ба більше, вони мусять це зробити. Три роки тому на політтехнологічній конференції в Лондоні мені розповіли, як під час виборчих кампаній всі фокус-групи проводили онлайн. Для українців незвично було уявити собі таку фокус-групу серед бабусь”, - підкреслив засновник ІКМ.

Нагадаємо, що Інститут когнітивного моделювання заснував один з найбільших у світі та найбільший в Україні проєкт щодо інформування про поширення епідемії коронавірусу “Коронавірус_інфо”. Крім цього, ІКМ також є засновником платформи психологічної допомоги “Розкажи мені” та проєкту “Школа_інфо”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram