“Боруссія” декласувала “Шахтар” у поєдинку Ліги чемпіонів

Київ  •  УНН

3 листопада 2020, 18:44  •  12285 перегляди

КИЇВ. 3 листопада. УНН. У Києві на НСК “Олімпійський” відбулося протистояння третього туру групової стадії Ліги чемпіонів в якому “Шахтар” приймав менхенгладбахську “Боруссію”, передає кореспондент УНН.

Після двох поспіль нічиїх з рахунком 2:2 у перших турах групового раунду, “Боруссія” вирішила забити всі чотири голи самостійно в першому таймі.

На 8 хвилині французький нападник Алассан Плеа реалізував простріл низом в центр штрафної від Лайнера. Пізніше захисник Бондарь невдало підставив ногу під удар суперника і став автором автоголу (17 хв). Плеа оформив дубль на 26 хвилині завдяки гарматному удару, а Бенсебаіні забив четвертий м’яч.

Помилка воротаря Трубіна коштувала “гірникам” п’ятого пропущеного м’яча на 65 хвилині від Штіндля. Крапку у грі поставив Плеа, який здійснив хет-трик — 6:0.

Зауважимо, що “Боруссія” за перший тайм забила стільки ж, скільки за перші шість гостьових матчів в Лізі чемпіонів в сумі.

Додамо, у турнірній таблиці квартету В “Боруссія” вийшла в лідери із 5 очками. “Шахтар” йде другим — 4.

Новини по темi

Завтра Марків буде в Україні — Аваков

3 листопада 2020, 18:34  •  13505 перегляди
Стало відомо, чи відбудеться поєдинок “Барселона” — “Динамо”

Спорт • 3 листопада 2020, 18:44  •  12285 перегляди

Завтра вранці сержант Національної гвардії України Віталій Марків полетить з Італії до Києва. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає УНН.

Суспільство • 3 листопада 2020, 18:34  •  13505 перегляди

Напередодні матчу третього туру групового раунду Ліги чемпіонів із “Барселоною” гравці та персонал першої команди “Динамо” здали обов’язкові тести на COVID-19 у сертифікованій УЄФА лабораторії, інформує УНН з посиланням на сайт “біло-синіх”.

Спорт • 3 листопада 2020, 18:26  •  29757 перегляди

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та омбудсмен Людмила Денісова, разом з журналістами та представниками української діаспори прибули до в'язниці, де утримували нацгвардійця Віталія Марківа - очікують звільнення. Про це повідомив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

Суспільство • 3 листопада 2020, 18:18  •  13397 перегляди

Президент України Володимир Зеленський привітав виправдальний вирок італійського суду щодо українського нацгвардійця Віталія Марківа. Про це Глава держави написав у своєму Twitter, передає УНН.

Політика • 3 листопада 2020, 18:13  •  12975 перегляди

У найближчі півтори години ми заберемо Віталія Марківа. А вже завтра ми будемо в Україні. Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив в ефірі одного із телеканалів, передає УНН.

Політика • 3 листопада 2020, 17:56  •  20078 перегляди

Український нацгвардієць Віталій Марків був на зв’язку з судом по Інтернету і після оголошення зараз, виправдального вироку, буде звільнений із в’язниці. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає УНН.

Кримінал та НП • 3 листопада 2020, 17:41  •  14190 перегляди

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що звільнення українського нацгвардійця Віталія Марківа є величезною перемогою для України. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter, передає УНН.

Політика • 3 листопада 2020, 17:29  •  13364 перегляди

Нацгвардієць Віталій Марків, якого виправдав італійський суд, повертається в Україну. Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

Суспільство • 3 листопада 2020, 17:17  •  34653 перегляди

Міланський апеляційний суд виніс виправдувальний вирок у справі українського нацгвардійця Віталія Марківа, повністю виправдавши його. Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

Політика • 3 листопада 2020, 17:06  •  20049 перегляди