Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
18840

ЄБРР відмовився фінансувати нові держпроекти Білорусі

ЄБРР відмовився фінансувати нові держпроекти Білорусі

Олександр Лукашенко

КИЇВ. 18 листопада. УНН. Європейський банк реконструкції і розвитку відклав фінансування нових проектів у державному секторі Білорусі і закликав владу країни виконувати всі свої міжнародні зобов'язання. Про це повідомляє УНН із посиланням на TUT.BY.

"Закликаємо Білорусь і надалі виконувати всі свої міжнародні зобов'язання. ЄБРР як і раніше інвестує у проекти приватного сектору у Білорусі, а кредитування державних проектів ми вже не здійснюємо протягом деякого часу", - сказав представник ЄБРР.

Повідомляється, що ЄБРР почав активно співпрацювати із держсектором Білорусі і фінансувати інфраструктурні проекти із 2016 року. У результаті - у 2019 році ЄБРР вклав рекордні 390 млн євро у 24 проекти. Найбільшим проектом фінансування став суверенний кредит у розмірі 126 млн євро на реконструкцію 12 мостів.

"У 2019 році Європейський інвестиційний банк збільшив інвестиційний портфель у Білорусі до 550 млн євро. При цьому варто відзначити, що опорний банк Євросоюзу почав де-факто працювати у Білорусі лишень у 2018 році, коли виділив 168 млн євро. Гроші спрямовані на реконструкцію автодороги М7/Е28 "Мінськ - Ошмяни - литовський кордон (Каменни Лог)", модернізацію об'єктів водопостачання і підтримку реформ у житлово-комунальному господарстві", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, в ЄС відповіли на заяву Мінська про припинення діалогу з прав людини.

Також нагадаємо, у ЄС заявили, що не визнають легітимності так званої "інавгурації" Олександра Лукашенка і переглядає свої відносини із Білоруссю.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram