Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 20 січня 2021 08:39
Новини: Політика
132855

У Росії обурилися через нову резолюцію ООН по Криму

У Росії обурилися через нову резолюцію ООН по Криму

Марія Захарова

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Прийнятий напередодні Третім комітетом Генеральної Асамблеї ООН проект резолюції щодо ситуації на території тимчасово окупованого Криму викликав бурхливу реакцію і обурення у Російській Федерації. Про нього, зокрема, висловилася у четвер на брифінгу директор Департаменту інформації і друку МЗС Росії Марія Захарова, передає кореспондент УНН.

"18 листопада третій комітет 75-ї сесії ГА ООН прийняв голосування ініційований Україною проект резолюції про ситуацію з правами людини в Криму. Як і у минулі роки, ця резолюція носить політично ангажований характер і не має нічого спільного з реальною ситуацією на півострові... Вкрай політизований характер резолюції підтверджує і та обставина, що кількість тих, хто утримався делегацій і тих, хто проголосував "проти" перевищує кількість тих, хто виступив на підтримку цього документу", - заявила Захарова.

На її думку, Росія прихильна до виконання своїх міжнародних зобов'язань, і навіть "готова приймати місії відповідних організацій в Криму, якщо вони направляються у рамках мандату відповідних структур, у прив'язці до процедур, які можуть застосовуватися до відвідування Росії".

Нагадаємо, 18 листопада посилений проект резолюції з прав людини на території тимчасово окупованого Криму пройшов голосування у третьому комітеті Генасамблеї ООН.

У ньому, зокрема, визнані незаконними російські органи влади на території тимчасово окупованого Криму.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram