Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 17 січня 2021 07:33
Новини: Політика
19755

Держекоінспекція проведе перевірку утилізації медвідходів підприємствами

Держекоінспекція проведе перевірку утилізації медвідходів підприємствами

Андрій Мальований

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Державна екологічна інспекція перевірить суб’єкти господарювання, які здійснюють транспортування та утилізацію медичних відходів в Україні. Про це повідомляє УНН із посиланням пресслужбу уряду.

"Держекоінспекція проведе позапланову перевірку суб’єктів господарювання у сфері поводження з медичними відходами за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Будемо контролювати відповідність реальної діяльності підприємств виданим дозвільним документам", - заявив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Зазначається, що час перевірки підприємств, діяльність яких пов’язана з управлінням медвідходами, може виявитись, що перевізники взагалі не займаються їх утилізацією. Повідомляється, що протягом минулого року в Україні утворилось приблизно 100 тисяч тонн медвідходів, однак лише 50 тисяч забрали перевізники, а про кількість утилізованих відходів взагалі не відомо.

"Протягом минулого року в Україні було утворено близько 100 тисяч тонн медичних відходів і лише половина від цієї кількості передана перевізникам для подальшої утилізації. Скільки з них утилізується належним чином, докорінно невідомо", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Чернігівщині СБУ викрила порушення екологічних норм під час утилізації промислових відходів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram