Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 22 січня 2021 08:25
Новини: Здоров'я
43185

ВООЗ не рекомендує використовувати "Ремдесивір" при лікуванні пацієнтів з COVID-19

ВООЗ не рекомендує використовувати "Ремдесивір" при лікуванні пацієнтів з COVID-19

КИЇВ. 20 листопада. УНН. Всесвітня організація охорони здоров'я у п'ятницю, 20 листопада, опублікувала рекомендацію, в якій закликала не використовувати препарат "Ремдесивір" при лікуванні госпіталізованих пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19, незалежно від тяжкості їхнього стану, передає УНН із посиланням на заяву ВООЗ.

"ВООЗ випустила умовну рекомендацію проти використання "Ремдесивіру" для госпіталізованих пацієнтів, незалежно від тяжкості захворювання, оскільки у даний час немає доказів того, що "Ремдесивір" покращує шанси на виживання і інші результати у цих пацієнтів", - пишуть в організації.

Сьогоднішня рекомендація ВООЗ є частиною чинного керівництва з надання клінічної допомоги при COVID-19.

"Дані (досліджень - ред.) свідчать про відсутність значущого впливу на смертність, необхідність у штучній вентиляції легенів, час до поліпшення клінічного стану та інші важливі для пацієнта результати. Група з розробки рекомендацій визнала, що необхідні додаткові дослідження, особливо для забезпечення більшої достовірності доказів для конкретних груп пацієнтів. Вони підтримали подальшу участь у випробуваннях "Ремдесівіру", - сказано у заяві.

Нагадаємо, у вересні Україна почала процес закупівлі лікарського препарату "Ремдесивір", який включений до національного протоколу лікування COVID-19.

Як повідомляв УНН, на минулому тижні у МОЗ заявили, що в Україні через кілька тижнів надійде ще понад 28 тис. флаконів препарату "Ремдесивір" для лікування COVID-19.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram