Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
24765

Wellbeing: як в МХП турбуються про співробітників

Wellbeing: як в МХП турбуються про співробітників

КИЇВ. 25 листопада. УНН. МХП Юрія Косюка став першою в Україні компанією, яка вимірює Wellbeing - показник фізичного і морального стану співробітників, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу МХП.

"МХП – перша українська компанія, яка сформувала напрямок Wellbeing із командою корпоративних психологів, як незалежну функцію для підтримки благополуччя співробітників та піклування про психічне здоров'я", - коментують в компанії.

Така практика дає чудові результати, наголошують в МХП.

"Рік тому МХП створили команду корпоративних психологів, які допомагають нашим співробітникам краще турбуватись про своє психічне та емоційне здоров’я. У кожного є можливість звернутись до психолога в зручному форматі та отримати допомогу з приватного чи робочого питання. Ми формуємо культуру турботи про свій психологічний стан і за рік вже бачимо чудові результати", - коментує керівник напрямку Wellbeing в МХП Наталія Шеремета.

Шеремета уточнила, що МХП турбується про своїх співробітників за чотирма ключовими напрямками: стійке здоров’я та фінансова безпека; якісні відносини та партнерська комунікація; психічне та емоційне благополуччя; розвиток культури, спрямованої на підвищення ефективності та залученості кожного члена команди МХП.

"Ми вивчаємо та аналізуємо міжнародні практики, щоб пропонувати нашим людям можливості і формувати навички для ефективної роботи та щасливого життя", - додає вона.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram