Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27435

Кулеба представив нового директора Дипакадемії при МЗС

Кулеба представив нового директора Дипакадемії при МЗС

КИЇВ. 25 листопада. УНН. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив нового директора Дипломатичної академії при МЗС Геннадія Надоленка. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу МЗС.

“25 листопада міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив нового директора Дипломатичної академії при МЗС Геннадія Надоленка. Міністр окреслив ключові напрями подальшого розвитку академії”, - йдеться у повідомленні.

Так, за словами Дмитра Кулеби, Дипломатична академія є важливою складовою міністерства.

“Вона має продовжити не лише виконувати ключові функції з підвищення кваліфікації українських дипломатів, але й бути невід’ємною частиною українського інтелектуального середовища, центром подій та дискусій, який задаватиме свій дискурс”, - сказав Кулеба.

Вказано, що він визначив одним із пріоритетів започаткування програм професійного навчання для іноземних дипломатів, що відповідатиме кращим світовим традиціям підготовки фахівців з міжнародних відносин.

“Серед ключових напрямів наших зусиль – діджиталізація, розвиток економічної та енергетичної дипломатії, розширення двостороннього співробітництва та, безперечно, публічна дипломатія, яка є невід'ємною частиною сучасної дипломатичної служби”, - сказав Геннадій Надоленко.

Зазначається, що Дмитро Кулеба також висловив вдячність попередньому директору Сергію Корсунському за тривалу віддану роботу на благо розвитку Дипломатичної академії.

Повідомляється, що Геннадій Надоленко з 2010 по 2020 рік був надзвичайним і повноважним послом України в Державі Ізраїль.

Нагадаємо, у вересні у Тренінговому центрі прокурорів України пройшов тренінг для співробітників Департаменту міжнародно-правового співробітництва Офісу Генерального прокурора. Програма тренінгу була розроблена спеціалістами Дипломатичної академії України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram