Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25875

Соцстрах компенсує виплати всім постраждалим на виробництві за час, коли фінансування було зупинене

Соцстрах компенсує виплати всім постраждалим на виробництві за час, коли фінансування було зупинене

КИЇВ. 26 листопада. УНН. Фонд соціального страхування України профінансує виплати за ліки та реабілітацію потерпілих на виробництві за весь період, упродовж якого фінансування видатків було призупинене. Про це повідомили у пресслужбі ФССУ, повідомляє УНН.

"Від сьогодні, 26 листопада, набув чинності Закон України "Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік"... Документом відновлено фінансування Фондом соціального страхування України медичних і соціальних послуг, одноразових страхових виплат для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань, осіб з інвалідністю (членів їх сімей)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також закон відновив направлення на реабілітаційне лікування за рахунок коштів ФССУ працюючих українців після перенесених важких захворювань і травм.

"Потерпілим на виробництві, особам з інвалідністю Фондом буде здійснено виплату нарахованих коштів на медико-соціальні послуги за увесь період, упродовж якого фінансування видатків було призупинено. Зокрема, буде перераховано кошти на здійснення спеціальних медичних, постійних сторонніх доглядів за потерпілими, а також побутове обслуговування, витрати на додаткове харчування, відшкодовано витрати за самостійно придбані лікарські засоби, вироби медичного призначення та гігієнічні вироби (підгузники або пелюшки)", - вказано у повідомленні.

Повідомляється, що також Фонд соціального страхування України виплатить одноразові допомоги потерпілим на виробництві або членам їх сімей у разі смерті потерпілих, які були нараховано упродовж періоду дії обмежень на фінансування.

Нагадаємо, 24 листопада Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що відновлює фінансування догляду, допомог, ліків, санаторно-курортного і реабілітаційного лікування за кошти Фонду соцстраху.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram