Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22995

Уряд підтримав законопроект про повноваження Ради щодо звільнення директора НАБУ

Уряд підтримав законопроект про повноваження Ради щодо звільнення директора НАБУ

КИЇВ. 26 листопада. УНН. Уряд сьогодні підтримав законопроект, яким передбачається встановити повноваження Верховної ради приймати рішення про звільнення директора НАБУ. Про це на засіданні уряду в четвер заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає кореспондент УНН.

"Пропозиція доопрацювати його з доопрацюванням одного дня в секретаріаті Кабміну і також передати на розгляд парламенту", - сказав Шмигаль.

Таке рішення було підтримане урядовцями.

“Це законопроект, яким будуть внесенні зміни до закону про діяльність Національного антикорупційного бюро. Для нас ключова позиція – це збереження незалежності НАБУ, і водночас приведення всіх положень закону про його діяльність відповідно до норм Конституції України”, - сказав Шмигаль.

З його слів, уряд запропонує Верховній раді зміни, які вирішують обидва ці питання.

“Зокрема, пропонується встановити повноваження Верховної ради приймати рішення про звільнення директора НАБУ за наявності підстав, чітко виписаних в законі. Важливим положенням запропонованого законопроекту є положення, що нинішній керівник НАБУ продовжує здійснювати свої повноваження до моменту призначення нового керівника”, - сказав Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, Денис Шмигаль повідомив, що доопрацьований урядом держбюджет на 2021 рік передбачає доходи у розмірі 1 трильйон 92 млрд грн, а видатки у сумі 1 трильйон 328 млрд грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram