Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25605

Венеціанська комісія планує прийняти рішення щодо КСУ 11 грудня

Венеціанська комісія планує прийняти рішення щодо КСУ 11 грудня

КИЇВ. 30 листопада. УНН. "Венеціанська комісія" має намір прийняти рішення щодо звернення Президента України Володимира Зеленського про наслідки рішення Конституційного суду на засіданні 11 грудня. Про це йдеться у порядку денному пленарної сесії 11 грудня, опублікованому на сайті органу.

Так, повідомляється, що обговорення ситуації в Україні пройде з 11:30 до 12:00 за Страсбургом.

"Комісії пропонується схвалити Терміновий спільний висновок про законодавчу ситуацію щодо механізмів протидії корупції після рішення №13-р/2020 Конституційного Суду України від 27 жовтня 2020 року, складеного на основі коментарів пана Есану, пана Куєра, пані Ханною Сухоцькою (почесним президентом Венеціанської комісії, г-н Дуро Сесса (експерт DGI) і паном Герхардом Рейсснером (експерт DGI) і Терміновий висновок щодо реформи Конституційного суду України, складений на основі коментарів пана Карозза, пані Картабія, пана ​​Дармановіча і пана Грабенвартера", - сказано у документі.

Відзначається, що комісії також пропонується провести обмін думками з представниками України про майбутні реформи.

Як повідомляв УНН, Президент Володимир Зеленський 25 грудня звернувся до Венеціанської комісії з проханням дати висновок про стан антикорупційного законодавства держави після резонансного рішення Конституційного суду.

Також нагадаємо, за словами голови комітету Верховної ради з питань правової політики Андрія Костіна, "Венеціанка" зробить висновок про наслідки рішення КСУ до 9 грудня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram