Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
35970

Зеленський наказав створити національний природний парк “Королівські Бескиди”

Зеленський наказав створити національний природний парк “Королівські Бескиди”

Володимир Зеленський

КИЇВ. 30 листопада. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення національного природного парку “Королівські Бескиди”. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

“Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 526/2020 “Про створення національного природного парку “Королівські Бескиди”. Документ спрямований на збереження, відтворення, ефективне використання природних комплексів Українських Карпат, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що “Королівські Бескиди” мають створити у Львівській області. До його території мають включити близько 9 тис. га комунальних земель, що перебувають у підпорядкуванні “Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства “Галсільліс”: 8691 гектар, що вилучається та надається національному природному парку в постійне користування, та 306 гектарів у межах Дністрянського лісництва, що включаються до його території без вилучення у землекористувача.

“Кабінет міністрів України має забезпечити затвердження у шестимісячний строк Положення про національний природний парк “Королівські Бескиди”. Крім того, уряд повинен передбачати у проекті закону про державний бюджет України на 2021-й і наступні роки кошти, необхідні для функціонування національного природного парку “Королівські Бескиди”. Також Глава держави підписав Указ № 525/2020 “Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення”, яким оголосив заказниками, парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення: ландшафтний заказник “Кручі” (Донецька область), ботанічний заказник “Долина ірисів” та парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва “Адамівка” (обидва – у Львівській області)”, - зазначили в ОП.

Нагадаємо, до Галицького національного парку на Прикарпатті передали трьох бізонів.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram