Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
79020

Нові українські тести можуть докорінно змінити кількість тестувань на COVID-19 серед населення

Нові українські тести можуть докорінно змінити кількість тестувань на COVID-19 серед населення

КИЇВ. 1 грудня. УНН. Новий надчутливий український тест DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген коронавірусу надійно ідентифікує хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 пацієнтів і може проводитись до 1 мільйона осіб на день, що може докорінно змінити ситуацію із тестуванням в Україні. Про це повідомляють на сайті компанії, передає УНН.

"Тест-система DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R надійно ідентифікує пацієнтів, які залучені до передачі інфекції, і, отже, може стати важливим новим інструментом у стратегії тестування", - зазначають розробники.

Позитивний результат, отриманий при використанні тест-системи DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R, не вимагає підтвердження методом ПЛР. А враховуючи удвічі меншу ціну, український тест перетворюється на ключовий діагностичний інструмент для масового тестування населення.

"При використанні тест-системи DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R масове виявлення контагіозних носіїв вірусу мінімум у 2 рази дешевше. Сучасний стан інфраструктури лабораторій в Україні дозволяє виробляти до 1 мільйона тестів в день", - зазначають у "Діапроф-Мед".

Нагадаємо, професор, доктор медичних наук, міжнародний експерт у сфері охорони здоров’я та епідеміології Михайло Фаворов наголосив, що низькі обсяги тестування в Україні треба обов’язково змінювати.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram