Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
33105

МОЗ планує "максимально широко" використовувати вітчизняний ІФА-тест на COVID-19

МОЗ планує "максимально широко" використовувати вітчизняний ІФА-тест на COVID-19

Максим Степанов

КИЇВ. 10 грудня. УНН. У Міністерстві охорони здоров'я планують максимально широко використовувати вітчизняний ІФА-тест на пряме виявлення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу відповідаючи на запитання від УНН.

На запитання від УНН, чи планується використання для збільшення кількості тестування серед населення вітчизняні ІФА-тести на антиген за допомогою, яких можна тестувати 1 млн людей на добу, Степанов відповів: "Я думаю, що там помилка з точки зору кількості людей, яких можна тестувати на добу. Для того, щоб тестувати будь-яку людину, тим паче щодо ІФА-тестування на антиген, зрозуміло, що ми знаємо про ці тести, вони пройшли відповідну верифікацію, ми починаємо їх використовувати, внесені вже відповідні зміни до нашого стандарту, і було дано моє доручення у тому числі головному санітарному лікарю, щоб ми зараз максимально розширили перелік осіб, які будуть тестуватися, у тому числі методом скринінгу на коронавірусну хворобу".

За його словами, тестування будуть здійснюватися, як і раніше - за допомогою ПЛР-тестування.

"(Також – ред.) додаємо ІФА-тестування на антиген, тим паче, що це український виробник і дійсно, вони показали дуже гарні результати. Ці ІФА-тести на антигени ми будемо максимально широко використовувати та експрес-тести на антиген", - розповів Степанов.

Нагадаємо, новими вітчизняними тестами на COVID-19 можна перевіряти один мільйон людей на день.

Також Степанов доручив розширити коло осіб, яких тестуватимуть на COVID-19.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram