Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
39795

Кулеба назвав три умови, які допоможуть "стримати" Путіна

Кулеба назвав три умови, які допоможуть "стримати" Путіна

Дмитро Кулеба

КИЇВ. 28 грудня. УНН. Країнам Заходу для "стримування" російського лідера Володимира Путіна необхідно виконати три умови: перестати сумніватися, мати рішучість до дії і запобігати агресивній поведінці. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю Internationale Politik, передає УНН.

"Щоб стримати Путіна, необхідно виконати три умови. По-перше, більше не можна сумніватися щодо істинних намірів Кремля", - заявив міністр.

Він нагадав, що ще у 2014 році, коли Росія окупувала Крим і вторглася на Донбас, країнами Заходу було витрачено занадто багато часу на спроби зрозуміти, чого насправді хотіла Москва.

"Після всього, що сталося з тих пір, цілі Росії повинні бути остаточно зрозумілі для всіх: вона хоче територіально розширюватися і підривати західні демократії. З цього випливає вимога друга: рішучість діяти", - підкреслив дипломат.

На думку Кулеби, західні країни не повинні коливатися або відвертатися в надії, що з ними цього не станеться, коли інша країна стає жертвою російської агресії.

"Це підводить нас до третьої вимоги: запобігання. Заходу слід інвестувати значно більше ресурсів, щоб утримати Кремль від подальших агресивних кроків. Якою б високою не була ціна запобігання, ціна допущення наступної кризи, викликаної Росією, у будь-якому випадку буде вищою", - підсумував глава українського МЗС.

Як повідомляв УНН, раніше Кулеба заявив, що не вірить, що зі зміною керівництва політика Російської Федерації стосовно нашої країни зміниться.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram