Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
62550

Нотаріус заплатив міністру юстиції Малюсьці 60 тис. доларів за "вирішення свого питання" - політолог

Нотаріус заплатив міністру юстиції Малюсьці 60 тис. доларів за "вирішення свого питання" - політолог

Денис Малюська

КИЇВ. 10 січня. УНН. Приватний нотаріус Максим Юдін, який раніше фігурував у рейдерському захопленні 35 об'єктів столичної нерухомості, нібито заплатив міністру юстиції Денису Малюсьці 60 тисяч доларів за захист його інтересів. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький, опублікувавши скріншот видаленого повідомлення Юдіна, повідомляють "Факти", інформує УНН.

Як пише Голобуцький, законні власники захопленої нерухомості звернулися до Колегії Мін'юсту з розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Колегія стала на їхню сторону і вирішила анулювати дії нотаріуса Юдіна. Однак міністр Малюська відмовився підписати це рішення.

"Пояснення цьому банально просте - корупція. Виявляється, що Малюська вже закривав доступ до реєстру нерухомого майна Юдіну після того, як історія стала публічною наприкінці жовтня 2020 року. Але сам Юдін публічно заявив, що заніс Малюсьці за вирішення питання 60 тисяч доларів і не отримав ні рішення, ні грошей назад. Нотаріус прямо погрожував Малюсьці, що має докази передачі грошей, достатні для кримінального переслідування міністра", - написав Голобуцький.

За інформацією Голобуцького, він нібито зібрав нараду з приводу передачі хабара, на якій показово відчитав підлеглих, проте після цього продовжив тягнути з підписанням рішення Колегії та навіть повернув його на перегляд, що є безпрецедентним.

"Напевно, Малюська, як справжній бізнесмен, злякався публічних звинувачень у невиконанні зобов'язань за оплачені послуги? Якщо так, то тут він переплутав бізнес і державні інтереси. А порушення державних інтересів за гроші - це корупція. Можливо, вже хороший привід зробити "запит від народу" до міністра юстиції: а зведіть, будь ласка, всі прорахунки вартості своїх послуг як міністра в одну табличку на Facebook! Людям дуже потрібно! Це ж не дуже чесно, що одні нотаріуси можуть цими послугами користуватися, тому що орієнтуються у вартості, а інші - ні. Часи складні - думаю, багато хто з поки не залучених нотаріусів були б готові заробити на чужій нерухомості так, як це робить нотаріус Юдін", - написав політолог.

Він також закликав директора НАБУ Артема Ситника звернути увагу на цей кейс.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року адвокат Тетяна Козаченко детально розповіла про схему щодо рейдерського захоплення нерухомості у Києві - за допомогою махінацій з держреєстру було захоплено 35 об'єктів нерухомості у столиці.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram