Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
67545

Міносвіти: під час дистанційного навчання скорочується час роботи учнів з технікою, а не уроки

Міносвіти: під час дистанційного навчання скорочується час роботи учнів з технікою, а не уроки

КИЇВ. 11 січня. УНН. Під час дистанційного навчання у школі є вимоги до організації учнів з технічними засобами, тривалість навчання за комп’ютером обмежується, проте, це не впливає на тривалість уроків. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МОН.

"Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту", лишається незмінною", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що регламент дистанційної роботи передбачає вимоги до організації роботи з технічними засобами. Так, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання:

• для учнів 1 класу – не більше 10 хвилин;

• для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;

• для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;

• для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;

• для учнів 10-11 (12) класів на 1-й годині занять – до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин;

• при здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 (12) класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

"Отже, тривалість навчальних занять, визначена Законом “Про повну загальну середню освіту", зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2-4 класів, 45 хвилин для 5-12 класів. Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я", - додали в МОН.

Також зазначається, що під час такого навчання обов’язковим є проведення вправ з рухової гімнастики та гімнастики для очей.

Нагадаємо, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет пояснив, що з 8 до 24 січня в Україні, під час локдауну, у частині шкіл тривають канікули, а в частині - організовують дистанційне навчання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram