Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
117990

Зеленський підписав закон про електронні комунікації

Зеленський підписав закон про електронні комунікації

Володимир Зеленський

КИЇВ. 12 січня. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав закон про електронні комунікації. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані на сайті парламенту.

Закон "Про електронні комунікації" (реєстр. №3014) був ухвалений Верховною Радою 16 грудня 2020 року і підписаний президентом 12 січня 2021 року.

За повідомленням ВР, цей закон встановлює правову основу діяльності у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектру. Він визначає повноваження держави щодо управління та регулювання зазначеної діяльності, а також права, обов’язки та засади відповідальності фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у діяльності або користуються електронними комунікаційними послугами.

За даними експертів, документ передбачає захист прав абонентів, а також спрощує дозвільні процедури для компаній. В абонентів з’явиться можливість позасудового врегулювання спорів між абонентом та оператором, а для бізнесу стане менше бюрократичних перепон у впровадженні нових технологій.

"Робота починається знову, відновимо роботу робочої групи, починаємо працювати над законопроектом про регулятора (проект №4066)", - повідомив голова профільного комітету Олександр Федієнко.

Нагадаємо, 16 грудня після вето Президента Володимира Зеленського Верховна Рада ухвалила законопроект про електронні комунікації.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram