Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25740

Кількість DDoS-атак на сайти влади за тиждень подвоїлася: дісталося і сайту ОПУ

Кількість DDoS-атак на сайти влади за тиждень подвоїлася: дісталося і сайту ОПУ

КИЇВ. 12 січня. УНН. За тиждень з 6 по 12 січня заблоковано 30 DDoS-атак на веб-ресурси органів влади, зокрема, Офісу Президента України та Держспецзв’язку, що вдвічі більше, ніж тижнем раніше. Про це повідомляє пресслужба Держспецзв’язку, передає УНН.

"Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 52 755 атак різних видів, що на 31% менше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість - це мережеві атаки прикладного рівня (97%). Також зафіксовано і заблоковано 30 DDoS-атак, зокрема на веб-ресурси Офісу Президента України та Держспецзв’язку", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 5 026 884 підозрілих події, що приблизно на рівні попереднього тижня. Переважна більшість зафіксованих підозрілих подій стосується спроб викрадення інформації (39%), мережевого сканування (27%), спроб отримання прав адміністратора (12%), спроб отримання прав користувача (9%) та підозрілого виконувального коду (6%).

Нагадаємо, з 30 грудня по 5 січня система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 16 DDoS-атак на сайти НАБУ та Держспецзв’язку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram