Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
26640

МОЗ: Україні повернуть кошти за вакцини Sinovac, якщо їх ефективність буде менше 70%

МОЗ: Україні повернуть кошти за вакцини Sinovac, якщо їх ефективність буде менше 70%

Максим Степанов

КИЇВ. 13 січня. УНН. Україна підняла поріг ефективності вакцини Sinovac до мінімум 70%, якщо ж ефективність буде меншою, то компанія-виробник поверне кошти у повному обсязі. Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

"Ефективність вакцини навіть більше 50% достатньо для підтвердження її дієвості та затвердження більшості регуляторів, які є в світі…Але ми заклали вимоги по ефективності вище. Тому у договорі з цим виробником вакцин (Sinovac) у нас зазначено наступне: ефективність продукції на момент доставки має бути підтверджена у плацебо-контрольованому клінічному випробуванні, у якому досягнута ефективність на рівні не менше 70%", - сказав Степанов.

Він додав, що Україна повністю фінансово захищена щодо купівлі цієї вакцини.

"У разі, якщо компанія не буде відповідати цим стандартам і не буде діяти договорів, то компанія відшкодує кошти у повному обсязі", - додав Степанов.

Нагадаємо, глава державного підприємства "Медичні закупівлі" Арсен Жумаділов роз'яснив формування ціни на вакцину від коронавірусу CoronaVac (Sinovac) для України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram