Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19905

Кабмін збільшив посадові оклади працівникам УЦОЯО

Кабмін збільшив посадові оклади працівникам УЦОЯО

КИЇВ. 13 січня. УНН. Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою збільшив посадові оклади працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів у 1,2 та 1,5 раза відповідно. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти і науки.

“Сьогодні, 13 січня, на засіданні Кабінету міністрів України ухвалено постанову щодо внесення змін до постанови КМУ від 18 листопада 2015 року № 985 “Про упорядкування умов оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти”. Згідно з документом місячні посадові оклади працівників Українського центру оцінювання якості освіти порівняно з минулим роком збільшаться в 1,2 раза, в регіональних центрах – в 1,5 раза. Найменування посад відповідатимуть нормам законодавства”, - йдеться у повідомленні.

За словами міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, підвищення окладу поліпшить умови праці, що стимулюватиме досягнення високих результатів праці, підвищену відповідальність працівників та зниження корупційних ризиків під час реалізації завдань співробітниками УЦОЯО. Особливо це актуально в контексті того, що УЦОЯО організовує ЗНО.

Так, станом на 1 вересня 2020 року місячний посадовий оклад спеціаліста 1 категорії УЦОЯО становив 9 605 грн, а з 1 січня 2021 року становить 11 526 грн. У вересні минулого року місячний посадовий оклад методиста регіонального центру оцінювання якості освіти складав 5 388 грн, з початку 2021 року – 8 082 грн.

Вказано, що постанова набуває чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, на пробне ЗНО вже зареєструвались понад 13 тис. осіб.

Також нагадаємо, Кабмін затвердив мінімальний розмір окладу для держслужбовців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram