Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
36045

Відомство Ткаченка не буде боротися з самовільною забудовою Лаври-Софії Київської

Відомство Ткаченка не буде боротися з самовільною забудовою Лаври-Софії Київської

КИЇВ. 14 січня. УНН. Очолюване Олександром Ткаченком Міністерство культури і інформполітики самоусунулася від проблеми неконтрольованої забудови охоронної зони Лаври-Софії Київської, що знаходиться під захистом ЮНЕСКО. Це випливає із заяви заступниці Ткаченка Світлани Фоменко на офіційному сайті міністерства, передає УНН з посиланням на delo.ua.

"На сьогодні об'єкту Всесвітньої спадщини "Собор святої Софії та прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська лавра" виключення зі списку ЮНЕСКО не загрожує", - йдеться в заяві.

Таким чином, незважаючи на попередження експертів і Інституту археології НАН про те, що будівництва в охоронній зоні Лаври-Софії Київської ставлять під загрозу її статус як об'єкта світового значення, МКІП відмовилося захищати святиню.

Нагадаємо: про те, що ЮНЕСКО може виключити Лавру-Софію Київську зі списку об'єктів Всесвітньої спадщини в зв'язку з незаконним будівництвом лідером партіїї "5.10" Геннадієм Балашовим на її території будинку повідомив екснардеп Борислав Береза.

При цьому відзначимо: у даний час перше відео з розслідуванням Берези про незаконне будівництво Балашова заблоковано - в зв'язку зі скаргою самого Геннадія Балашова.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram