Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
46995

Нацслужба здоров'я: середня вартість лікування одного пацієнта з COVID-19 становить близько 45 тис. гривень

Нацслужба здоров'я: середня вартість лікування одного пацієнта з COVID-19 становить близько 45 тис. гривень

КИЇВ. 18 січня. УНН. У середньому вартість лікування одного пацієнта з COVID-19 в Україні складає майже 45 тисяч грн. Про це УНН повідомляє із посиланням на Національну службу здоров'я України.

"Національна служба здоров’я України виплатила понад 19 млрд грн медичним закладам та центрам екстреної медичної допомоги за надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього. На сьогодні за лікування госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 Національна служба здоров’я України виплатила 11,4 млрд грн. Тобто майже 45 тисяч грн в середньому на одного пацієнта", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що протягом квітня-грудня 2020 року було госпіталізовано 253 тисяч пацієнтів з коронавірусною хворобою.

"З них у відділенні інтенсивної терапії перебувало майже 50 тисяч пацієнтів. Частка госпіталізованих пацієнтів, які потребували допомоги в умовах інтенсивної терапії протягом 2020 року становила 19,6%", - зазначається у повідомленні.

Також повідомляється, що кількість лікарень, які входять до переліку визначених для госпіталізації, у грудні 2020 року зросла. У травні таких лікарень було 240. У вересні - 343, у листопаді - 458. На сьогодні договір з НСЗУ на стаціонарне лікування пацієнтів з COVID-19 мають 507 медичних закладів.

Нагадаємо, заслужена лікар, головний інфекціоніст України Ольга Голубовська повідомляла, що протокол лікування від COVID-19 в Україні оновлювався вже 5-6 разів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram