Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
34080

Пожежа з 15 жертвами у Харкові: у міськраді заявили, що пансіонат був нелегальним

Пожежа з 15 жертвами у Харкові: у міськраді заявили, що пансіонат був нелегальним

КИЇВ. 21 січня. УНН. Пансіонат для літніх людей "Золотий час", де сталася пожежа з 15 загиблими - нелегальний. Про це розповів секретар Харківської міської ради Ігор Терехов в ефірі телеканалу "НАШ", передає УНН.

"Скільки подібних закладів є на території Харкова (я не знаю - ред.), але можу вам сказати, що протягом буквально одного-двох тижнів ми виявимо всі такі незаконні об’єкти і вважаю, що діяльність таких об’єктів повинна бути жорстко припинена, а всі винні, які допустили, щоб такий об’єкт працював, повинні понести суворе покарання", - розповів Терехов.

На запитання, чи можна пансіонат назвати нелегальним, Терехов сказав: "Можна, абсолютно точно можу сказати, оскільки я подивився свідоцтво про право власності на цей об’єкт та подивився на той об’єкт, який тут функціонував, я абсолютно точно кажу, що він нелегальний".

За його словами, за стіною цієї будівлі існує так званий "реабілітаційний центр", який також є незаконним.

Нагадаємо, у Харкові ліквідовано пожежу у двоповерховому житловому будинку, який працював як будинок престарілих.

Так, 21 січня у Харкові у двоповерховому житловому будинку, попередньо переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі. Спочатку повідомлялося про 13 загиблих, однак пізніше їх кількість зросла до 15. Згодом в ОГП відкрили провадження за фактом пожежі.

Джерело: УНН