Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
164850

Степанов розповів, чи очікує новий локдаун весною

Степанов розповів, чи очікує новий локдаун весною

КИЇВ. 24 січня. УНН. Введення жорстких карантинних умов обиралося саме на дати з 8 по 24 січня для того, щоб весну Україна могла пережити без введення нових жорстких умов, а тому нового посилення жорстких карантинних умов не очікується. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує кореспондент УНН.

Цитата:

“Ми ж обирали дати (проведення цього жорсткого карантину — ред.) з найменшою активністю в економіці, окрім усього іншого. Це було для того, щоб потім, уже до квітня-травня, ми були в змозі пройти без введення жорстких обмежень, коли закривається робота спортзалів... цілі сектори економіки”, - заявив міністр.

Деталі

За словами Степанова, стратегія міністерства полягала в тому, що зараз держава повертається до режиму, який був до 8 січня.
“Потім, протягом 7-10 днів (після завершення локдауну — ред.) ми дивимося як змінюється ситуація по регіонах і (плануємо — ред.) перейти до адаптивного карантину”, - додав глава МОЗ.

Варто нагадати:

Сьогодні — останній день жорстких карантинних обмежень, або, як їх звикли називати, “локдауну”. Відзавтра, 25 січня, в Україні відновлюють дії обмеження “помаранчевої зони” у межах адаптивного карантину, згідно з пунктом № 2 постанови Кабміну № 1236 від 9 грудня.

Наразі в Україні діє жорсткий карантин — з 8 по 24 січня — з низкою обмежень, зокрема, і щодо сфері торгівлі.

А з 19 грудня вводили нові карантинні обмеження — по всій території України правила “помаранчевої” зони. До них країна повернеться після завершення січневого “локдауну”.

Карантин для протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня. Загалом дію обмежень продовжено до 28 лютого.

Окрім того, уряд розглядає можливість продовження адаптивного карантину в Україні до 31 березня.

Адаптивний карантин вперше введений в Україні влітку, у його межах регіони отримують позначення кольорами відповідно до масштабів поширення у них коронавірусу (у бік зростання) — зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram